Power BI – Ultimátny balíček pre náročných

Cieľ kurzu: Tento 6-dňový balíček 3 kurzov je určený tým, čo to myslia s analytikou a reportingom v Power BI naozaj vážne. Kurzy Vás počas 6 dní prevedú kompletne celým Power BI, od základov až po pokročilé techniky. Tak aby ste v Power BI vedeli spraviť ľubovoľný report, poznali limity svojho nástroja, a v nevyhnutnom prípade vedeli nájsť dostatočne dobré náhradné riešenie.

Kurzy sa venujú kompletne celému životnému cyklu reportingu – príprave dát z rôznych zdrojov pre neskoršie pohodlné vytváranie analýz. Analytike v jazyku DAX, aby ste vedeli všetko vypočítať. A pokročilému reportingu, tak aby to všetko nakoniec bolo nádherné, moderné a interaktívne. Nazrieme aj na optimalizáciu rýchlosti výpočtov a spracovania dát, či na nasadenie v cloude i vo firme. A v neposlednom rade sa pozrieme aj na to, ako sa vyhnúť opakovaným činnostiam, či ako ušetriť čas pri opakovanom vytváraní podobných reportov. Po týchto kurzoch už ani nepomyslíte na inú alternatívu ako Power BI.

Cieľová skupina: analytici, controlling, tvorcovia reportov, stredný manažment. Nevyhnutný balíček kurzov pre tých, ktorí pripravujú alebo ešte len budú vytvárať veľké množstvo reportov.

Toto je najkompletnejší balíček kurzov o Power BI v celej SR a ČR, od autora jedinej slovenskej knihy o Power BI, PowerPivote a jazyku DAX. Je to top expert s 8-ročnou praxou v Power BI a 13-ročnou praxou v PowerPivote, vrátane nasadení vo veľkých firmách. Presvedčte sa o tom v referenciách od predchádzajúcich účastníkov našich kurzov.

Trvanie: 6 dní (3x 2 dni), od 9:00 do 17:00

Najbližšie termíny: 

V cene je zahrnuté:

  • 14-dňový prístup k záznamu z jedného workshopu o Power BI podľa výberu, v hodnote 157 EUR,
  • naša 566-stranová kniha o Power BI v slovenčine v hodnote 35 EUR s podrobnými návodmi krok po kroku,
  • tlačené príručky k preberaným témam v slovenčine,
  • 120-stranová elektronická príručka k jazyku DAX v slovenčine,
  • certifikát o absolvovaní kurzu v slovenčine aj angličtine,
  • dobrá atmosféra na kurze 🙂

Obsahová náplň:

Balíček sa skladá z týchto 3 kurzov, každý po 2 dni, kde nájdete podrobnejší obsah:

Power BI – Rýchla a efektná analýza dát a reporting

Power BI – Mierne pokročilá tvorba reportov a jazyk DAX

Power BI – Pokročilá analytika a reporting

Jednotlivé 2-dňové bloky je možné po dohode absolvovať aj samostatne.